Na pierwszy ogień hotel Apolonia położony z Grecji. W ubiegłym roku mieliśmy okazję pracować dla nich przy okazji zwiedzając malownicze zakątki północnej Grecji. Serdecznie polecamy ! 

filmy reklamowe Kielce

 

W miesiącu lipcu mieliśmy okazję współpracować z Włoską firmą ATLAS CONCORDE. Producenta ekskluzywnej Terakoty, która została wykorzystana przy budowie hotelu Bionkowski w Kielcach. Nasze zdjęcia z realizacji możecie oglądać na stronie producenta.

afilmy reklamowe Kielce 

Realizujemy dla Państwa sesje reklamowe zarówno zdjęciowe jak i filmowe wytroju Waszych hoteli. W tym przypadku kadry z filmu reklamowego hotelu Graffit w Kielcach tuż przed rozpoczęciem pierwszego w regionie pokazu sztuk kulinarnych.

filmy reklamowe

Uczestniczymy w reportażach z różnego rodzaju wydarzeń w regionie. Tutaj widzimy jeden z konkursów wyborów Miss Ziemi Świętokrzyskiej.

filmy

Nie macie pomysłu na sesje zdjęciowe lub filmy reklamowe Waszych produktów, wyrobów? Potrzebujecie nietuzinkowego podejścia? Zapytajcie o ofertę - na pewno coś fajnego razem stworzymy.

jedzenie

Otwieracie nową działalność? Poszerzacie dotychczasową? Możemy pomóc Wam wypromować Wasz pomysł. Poniżej Hotel i Restauracja Okrąglak w Korzecku na zdjęciach pokazujących możliwości ślubów plenerowych, które od zeszłego roku mają w swojej ofercie. 

okraglak

 

Naszą pracę doceniają również nowo powstające sklepy. Markowe produkty, znanych projektantów weszły do galerii Echo w Kielcach. Mieliśmy okazję towarzyszyć im podczas otwarcia.

raut

 

Regionalny zjazd sieci Żabka. Z naszym obietywem mieliśmy okazję podglądać jak takie szkolenie wygląda oraz specjalnie na ich potrzeby utrwalić w specyficzny dla nas sposób to wydarzenie. Jeśli potrzebujecie właśnie takich zdjęć to zapraszamy do kontaktu.

zabka